Rentimise kinnitus

Tere!

Täname Teid broneeringu eest!

Broneeringu andmed:
[[item_title]] [[item_url]]
Aeg: [[from]]-[[until]]
Aadress: [[address]]

Broneerimise ja atraktsiooni kasutuse reeglid:
1. Atraktsiooni eest tasumine toimub sularahas kohapeal enne atraktsiooni kätte saamist. Erisoovid (arve ettevõttele või ülekande tegemise soov) palun edastada telefonil 56 46 1100 võifitek@hot.ee
2. Atraktsioonid saate kätte hommikul kell 10.00 Pärnus aadressil Lao 8-16 A. Tagastamine toimub samal aadressil samal õhtul kell 21.00 või järgmisel hommikul kell 9.30. Kõik erikokkulepped palun telefonil 56 46 1100. Batuudile palume järele tulla ja batuut tagastada meesterahval, sest batuudid on raksed. Karu batuuti peab tõstma vähemalt 2 meest.
3. Atraktsioonist loobumisest on kohustus teada anda telefonil 56 46 1100 või fitek@hot.ee. Loobumisest mitteteatamisel on kohustus tasuda arve, mille saadame Teile peale kohale mitteilmumist.
4. Atraktsiooni üleandmisel sõlmitakse kohapeal leping, mis sisaldab muuhulgas ka kliendi vastutust ja kohustusi.
5. Atraktsioonil kasutuse ja turvalisuse reeglite ning paigaldusjuhendiga saate tutvuda siin (link). Atraktsiooni tellija kohustub reeglid läbi lugema ja tutvustama neid kõigile atraktsiooni kasutajatele ning kohustub tagama nende reeglite järgimise.
6. Atraktsioonid peavad olema püstitatud täpselt vastavalt juhendile. Atraktsioonide püstitamine ja kasutamine tugeva tuule ja vihma korral on keelatud.
7. Atraktsiooni kasutamine on omal vastutusel.

Lõbusat Hüppamist!